try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Педагогическая сеть

Ketrin блоґ

Ukrtweet в ЗНУ

Український твіттер-баркемп Ukrtweet який проходив 23 січня у ЗНУ. Кращими доповідачами баркемпу було визнано інтернет-маркетолога Бориса Ходорковського (1 місце), директора інтернет-компанії New Web Дар`ю Кареліну та власника і автора проекту "Мій Укрвеб" Андрія Поданенко (відповідно 2 та 3 місце)

PowerPivot

PowerPivot — це доповнення до Excel 2010, яке дозволяє оперувати в реальному часі десятками мільйонів записів в таблицях Excel. Крім того, PowerPivot інтегрується з SQL Server і SharePoint для отримання і відображення даних.

Кращі конструктори соціальних мереж

В даний час спостерігається бурхливий розвиток соціальних мереж. За станом на сьогоднішній день можна сказати, що кількість соціальних мереж, які б відповідали індивідуальним вимогам кожного конкретного користувача, не так вже і велике.

10 сайтів для обробки фотографій

Є безліч доступних онлайн-ресурсів, що дозволяють вносити зміни, поліпшення і забавні деталі у ваші фотографії, не застосовуючи програми, подібні до Photoshop. Хочете розмістити свій знімок на обкладинку журналу, на доларову купюру або просто підняти собі настрій?

Соціальні мережні сервіси

Спільний пошук інформації

Свікі (Swicki) - http://www.eurekster.com
Ролліо
Квінтура (Quintura) - http://company.quintura.com/ru

Спільне сховище закладок

Делішес (del.icio.us) - http://del.icio.us/
Меморі (Memori) - http://memori.ru/
МоеМесто
Делішес в педагогічній практиці, матеріал з Летописи.ру «Время вернуться домой»

Спільне сховище медіа файлів

Фотографії, схеми, малюнки

Основні мережні сервіси

Сьогодні комп'ютерна мережа є ресурсом, що дозволяє збирати, аналізувати, організовувати і поширювати інформацію. Цьому сприяють сервіси мережі Інтернет/Інтранет.

Основні мережні сервіси:
Електронна пошта (E-mail)
Групи новин (Usenet)
сервіс WWW
FTP
IRC
Telnet

Системи управління освітою у США та Великій Британії: спільності та розбіжності

Вища школа розвинутих країн світу нагромадила значний позитивний досвід, його творче вивчення й узагальнення, критичний аналіз у сучасних умовах могли б безумовно, сприяти подальшому зростанню ефективності підготовки спеціалістів для різних галузей народного господарства України.

Методи педагогічних досліджень

Методи педагогічних досліджень - це шляхи, способи пізнання педагогічної дійсності. За допомогою методів педагогіка здобуває інформацію про те чи інше явище, процес, аналізує і обробляє одержані дані, включає їх в систему відомих знань.

Інформаційні комп'ютерні технології в процес навчання

Інформація, на відміну від інших продуктів діяльності, характеризується тим, що споживання інформації не приводить до її руйнування. Комп'ютерне відтворення копії інформаційного продукту істотно дешевше масового виробництва копії будь-якого іншого товару.

Нові інформаційні технології в навчанні

Основною метою нових інформаційних технологій (НІТ) навчання є підготовка учнів до повноцінної життєдіяльності в умовах інформаційного суспільства.

RSS-матеріал