try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Педагогическая сеть

10 сайтів для обробки фотографій

Є безліч доступних онлайн-ресурсів, що дозволяють вносити зміни, поліпшення і забавні деталі у ваші фотографії, не застосовуючи програми, подібні до Photoshop. Хочете розмістити свій знімок на обкладинку журналу, на доларову купюру або просто підняти собі настрій? Тепер це можливо за допомогою декількох натискань на кнопки миші протягом, буквально, секунд.

Є безкоштовні сервіси фото-редагування, перегляд яких займе у вас досить не багато часу, гарантуючи приголомшливий результат.

1. Фото-майстерня BeFunky (http://www.befunky.com) дозволяє звичайним людям, які не мають технічних знань, легко перетворювати цифрові зображення в високохудожні фотографії.

2. На сайті FunPhotoBox (http://funphotobox.com/) можна перетворювати фотографії в смішні картинки.

3. WriteOnIt (http://www.writeonit.org/). Тут легко створювати підроблені ілюстрації, підписи до них і імітації журналів (Wired, Playboy, Playgirl, Glamour, Time), а також інші цікаві елементи розіграшу для вас і ваших друзів.

4. MyHeritage.com (http://www.myheritage.com)- один з перших у світі сервісів, що використовують метод зістарювання портрета при обробці власних фото або сімейних архівів; до того ж, безкоштовний!

5. Poladroid (http://www.poladroid.net/) - найпростіший і цікавий спосіб імітації polaroid-знімків.

6. FotoTrix (http://www.fototrix.com/). Завантажте цифрове фото, на яке будете накладати забавні ефекти та прикраси-заготовки. На FotoTrix більше 2 500 трафаретів для ваших цифрових знімків! Перетворіть один з них у фото із знаменитістю або порозсипайте по фотографіям якийсь реквізит, щоб додати їм "родзинку".

7. Dynamic Einstein picture (http://www.hetemeel.com/einsteinform.php). Ви можете замінити текст на цій картинці будь-яким іншим. Введіть текст у наступному нижче поле, потім натисніть "preview image" ( "попередній перегляд"). Текст на картинке буде змінено. Його можна вирівняти додатковими пробілами і відступами.

8. Photovisi (http://www.photovisi.com/). Вибирайте відповідний фото-трафарет з 18 запропонованих та створюйте шпалери, а також багато чого іншого на основі колажів з ваших знімків.

9. Pixisnap (http://www.pixisnap.com/) дозволяє вам створювати власні pixisnap-знімки в три простих прийоми: вибираєте варіант мозаїки, завантажуєте своє фото, коригуєте своє мозаїчне зображення.

10. Blingee (http://blingee.com/). Додайте яскраві деталі, графіку та коментарі, що підкреслюють індивідуальність ваших фотографій, а потім покажіть їх своїм друзям!

а еще:
http://photofunia.com
http://www.picartia.com
http://www.photo505.com
http://www.loonapix.com/ru
http://funny.pho.to/ru
http://www.dumpr.net
http://www.magmypic.com
http://www.instyle.com
http://www.hairmixer.com
http://bighugelabs.com
http://www.festisite.com
http://www.faceinhole.com
http://www.fotocrib.com
http://www.imagic-photo.com