try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Педагогическая сеть

Ю

warning: Creating default object from empty value in /home/profiorgua/domains/profi.org.ua/public_html/pedagog/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1390.

ЮНАЦЬКИЙ ВІК

— період життя і психічного розвитку в межах від 14 до 18 років. У Ю. в. відбувається інтенсивний фізіологічний і психічний розвиток. Особливого значення в Ю. в. набуває моральне виховання, якому педагоги мають приділяти велику увагу. Психічний розвиток особи в Ю. в.

ЮРИДИЧНІ ІНСТИТУТИ

— вищі навчальні заклади, які готують висококваліфікованих юристів для роботи в державному апараті, на приватних підприємствах, фірмах, а також у громадських організаціях і товариствах — на посадах, які потребують спеціальної юридичної освіти. В 1997 році в Україні була Національна юридична академія (Харків).

ЮНЕСКО

(англ. UNESCO; United Nations Educational Scientific Cultural Organisation — Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури) — міжурядова організація, спеціалізована установа ООН. Її цілі — сприяння справі миру та безпеки шляхом розвитку співробітництва між країнами в галузі освіти, науки й культури.

ЮНІ СПАРТАКИ

— члени дитячих осередків в Україні і Білорусі, які існували до 1924 року. Назва "Ю. с." була запроваджена на честь Спартака — вождя великого повстання рабів в Італії 74—71 до н. е. Осередки Ю. с. вели громадську й агітаційну роботу серед дітей і дорослих, допомагали в ліквідації бездоглядності тощо.

ЮНІСЕФ

(UNICEF — United Nations Childrens Fund) —дитячий фонд ООН, створений Генеральною Асамблеєю ООН у 1946 році з метою надання допомоги й підтримки дітям, які залишилися на території Європи після Другої світової війни.

ЮРИДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ

— галузь прикладної психології, яка вивчає психічні закономірності особистості і її діяльності у сфері правових відносин.

ЮНҐ (Jung) Карл Ґустав

(26.VII.1875, Кесвіль, поблизу Базеля — 6.VI.1961, Кюстнаат, поблизу Цюріха) — швейцарський психолог і психіатр, засновник школи аналітичної психології. З 1906 року співробітничав з З. Фрейдом. В 1911— 1913 роках разом з А.

ЮРКЕВИЧ Памфіл Данилович

(1826, Черкаська обл. — 1874, Москва) — український і російський філософ і педагог. З 1851 року викладав філософію в Київській духовній академії, з 1861 року — професор філософії Московського університету. Автор низки праць з педагогіки, зокрема "Читань про виховання" (1865), "Курсу загальної педагогіки з додатками" (1869).

ЮНІ НАТУРАЛІСТИ

або юннати — школярі, які беруть участь у позакласній і позашкільній роботі по вивченню природи і проведенню сільськогосподарського дослідництва. Основною формою організації Ю. н. є гуртки. Заняттями гуртків Ю. н. керують учителі і спеціалісти сільського господарства. Ю. н.

ЮНІ ТЕХНІКИ

— школярі, які беруть участь у позакласній і позашкільній роботі по вивченню техніки й у дитячій технічній творчості. Заняття в технічних гуртках сприяють розширенню політехнічного кругозору дітей, виробленню в них технічних умінь і навичок, необхідних для життя, а також розвиткові багатьох позитивних якостей особистості.

RSS-матеріал